• 0 422 336 48 28
  • 0 545 678 20 44

ÖrkSan Endüstriyel Mutfak

KURUMSAL

KURUMSAL

2009 yılında mutfak makineleri imalatına başlayan Örk-San, sektörde adından çok söz ettirmektedir. Yılların tecrübesini gelişen teknolojiyle harmanlayan Örk-San, endüstriyel mutfak ekipmanlarında kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. 
 
Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan Örk-San, İş'in mutfağında size kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Örk-San imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır. Alanında uzman mühendislerin uzun ve titiz çalışmaları ile elde edilen mutfak makineleri projeleri, teknolojinin tüm imkan ve olanakları kullanılarak üretilmektedir. Örk-San yurt içi pazarda bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelmektedir.
 
Çağın getirdiği yenilikleri, siz müşterilerimizin istekleri ile birleştirerek, kendimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Sektöre adım attığımız zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini, en üst seviyede tutabilmek, öncelikli hedeflerimizdendir. Bugün, geçmişte koyduğu hedeflere ulaşmış olmanın güveniyle, "iş'in mutfağında" sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Örk-San müşterilerini, gelecekte de dostu olarak görmeyi temenni etmektedir. Bize duyduğunuz güveni korumak, yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görülmektedir.